User name:
Password:
  • Vi arbetar för högproduktiva lösningar inom plåtbearbetning
      Maskinförsäljning
      Säljavdelningen arbetar med maskiner och ombyggnationer. SMV har ett stort program av maskiner för plåtbearbetning. Mekaniska pressar, Hydrauliska pressar, Bandhanteringsutrustning för att nämna några. Välkommen att kontakta oss för mer information.
  • Sales Manager
  • Kuno Nothin
  • +46 372 69491
  • kuno.nothin@smv.se
  • Market, financial, Nibbler/Pullmax
  • Caroline Ståhlberg
  • +46 371 34371
  • caroline.stahlberg@smv.se
  • Deputy Managing Director
  • Magnus Torell
  • +46 371 34340
  • magnustorell@smv.se

    • Serviceledning
      Serviceavdelningen ansvarar för förebyggande underhåll och akutservice samt reservdelsförsäljning. Vi arbetar även med utbildning och anordnar kurser i användning av pressar , underhåll och olika säkerhetsaspekter på arbetet i mekaniska och hydrauliska pressar.
  • Service administration
  • Karin Ivarsson
  • +46 371 34342
  • karin.ivarsson@smv.se
  • Service
  • Tomas Larsson
  • +46 371 34369
  • t.larsson@smv.se
  • Service Manager Mechanical Presses
  • Per Svensson
  • +46 371 34343
  • per.svensson@smv.se

    • Servicepersonal
      Tekniskt erfarna och kunniga montörer som arbetar med allt från installationer service och ombyggnationer. Tillsammans representeras en bred kompetens inom mekanik, pneumatik, hydraulik, el och automation.
  • Service Engineer
  • Jens Bäckman
  • +46 73 3769490
  • jens.backman@smv.se
  • Service Engineer
  • Avraham Dekel
  • +46 70 5314013
  • avraham.dekel@smv.se
  • Service Engineer
  • Leif Johansson
  • +46 70 5314016
  • leif.johansson@smv.se
  • Service Engineer
  • Christian Jörnestad
  • +46 70 5314009
  • christian.jornestad@smv.se
  • Service Engineer
  • Tomas Larsson
  • +46 70 5314005
  • tomas.larsson@smv.se
  • Service Engineer
  • Roger Nylén
  • +46 70 5314008
  • roger.nylen@smv.se
  • Service Engineer
  • Hans Sjögestam
  • +46 70 5314006
  • hans.sjogestam@smv.se
  • Service Engineer
  • Lasse Tuhkunen
  • +46 73 3769496
  • Service Engineer
  • Thomas Wideberg
  • +46 70 5314003
  • thomas.wideberg@smv.se